Досягнення та перемоги

2016-10-31

З початку навчального року на базі Новомиргородській загальноосвітній спецшколи-інтернату І-ІІ ступенів тренером від ДЮСШ працює Коваленко Сергій Михайлович, який систематично проводить спортивні тренування у секції «Легка атлетика». І вже у вересні цього року учень нашої школи 9-А класу Шніцер Владислав був нагороджений дипломом кубку ФЛАКО з легкої атлетики за зайняте І місце в змаганнях з бігу на дистанції 200 м. А 29 жовтня під керівництвом тренера Коваленка С.М. 4 учні нашої школи взяли участь у Відкритому чемпіонаті ОСДЮСШОР Черкаської області з легкої атлетики. Повернулись хлопці з перемогами, здобувши такі результати: Кравченко Володимир, учень 9-А класу, зайняв І місце з бігу на дистанції 400 м з результатом 1.05.6 та Вознюк Іван, учень 9-А класу, зайняв ІІ місце з бігу на 400 м. Також варто відзначити результативність Забєліна Івана, учня 8 класу, та Литвиненка Андрія, учня 7 класу, за кращі особисті досягнення та результати в даному виді спорту.

Отож побажаємо нашим юним спортсменам спортивної наснаги, невичерпної енергії та нових спортивних досягнень!